reklama 84 calowego telewizora

reklama 84 calowego telewizora

Ta książka jest mapa drogowa dla osób na każdym poziomie zaawansowania, którzy chcą prowadzić „adaptacyjny” w odpowiedzi na złożoną zmiany, która jest w obliczu. Rich sugestie i przykłady, to dzieli się na trzy sekcje temat logicznych:

Jak zdiagnozować organizacji (jej obecną strukturę, kulturę, dynamikę polityczną i zdolność do adaptacji) oraz rodzaj wyzwania spotkasz.kolonoskopia żary

Jak zmobilizować system (Interpretacja wyzwanie, działając politycznie, nawierzchnie i zarządzania konfliktem nieunikniony, eksperymentowania i podejmowania skutecznych interwencji w celu generowania zmian.)

Widząc, jak ty sam, są częścią systemu (jako lider, masz własne potrzeby, partykularnych interesów, lęki, percepcji i uprzedzeń, połączenia z kluczowymi innymi w organizacji itp, które będą miały wpływ na to jak wyglądasz u problem i stworzyć potencjalne odpowiedzi)

Mam zamiar zaznaczyć tylko niektóre z pomysłów autorów, który szczególnie przykuł moją uwagę i przekonał mnie, aby polecić tę książkę.

Na „Balkon” i „On the Dance Floor”

Obie perspektywy adaptacyjny Lider musi mieć. W „balkon” (patrząc w dół na „taniec”) to gdzie można uzyskać większą perspektywę co pan stoi i jak robisz z odpowiedzią. Stąd można zrobić obserwacyjne wzorów, odzwierciedlających opcja myślenia, analizowania i monitorowania zmian.

Podczas podejmowania działań i podjęcia interwencji, już wszedł na „parkiecie” i biorą udział w „tańcu”. Na przykład, zwołać posiedzenie, ogłasza strategię, stworzyć grupę zadaniową, restrukturyzacji, przypisanie niektórych pracowników. Chodzi o to, trzeba przesunąć w przód iw tył często, jak zaplanować i przeprowadzić swoją odpowiedź na wyzwanie, adaptacyjnej eksperymencie ze strategiami i ocenia wyniki, zabiegać o wejście z przeciwnymi frakcjami i celowe, jak najlepiej sobie z nimi radzić.

Ladeco – krzesła biurowe gdynia
Artykuł dzięki: doradztwo podatkowe gdynia