reklama you can dance 2016

reklama you can dance 2016

Stoimy w obliczu nieuchronnego Czwartą zwrotnym w Ameryce, twierdzą autorzy, taki, który mógłby zdziesiątkować nasze społeczeństwo lub przetwarzają je. To nie jest proste, ale jest to książka wybitnie czytelny z unikalnym kontekście, z którym do ramy, co wydaje się być rozwikłanie naszego społeczeństwa.jobhouse – agencje pracy warszawa

W wytrzeźwienia fragmencie kończącym wprowadzenie czwartego toczenie, autorzy dostarczyć kilka rad dla tych z nas, żyjących w oczekiwaniu innego czwartej toczenia:

Spróbuj oduczyć naszą liniowe i dlatego wąskie metod oceny zmian; uczyć się od tych, którzy byli przed nami, że naturalna zmiana nie jest ani stabilny, ani przypadkowe. Wiedzieli, że postęp nie jest ani gwarantowane, ani zakazane.

Spróbuj oduczyć naszą obsesyjny strach przed śmiercią; mądrość starożytnych i chrześcijaństwo naucza, że ??bez śmierci, nie może być nowy wzrost. Bez naszej śmierci i tych naszych instytucji, konieczna zmiana jest niemożliwa.

reklama you can dance 2016

Spróbuj oduczyć się w przekonaniu, że pozytywna zmiana liniowy zawsze „przychodzi z własnej woli, stopniowo i ludzkiej konstrukcji.”

Dr Lin Wilder

Lin Wilder, DrPH jest byłym dyrektorem szpitala, teraz w pełnym wymiarze czasu internet marketer, trener i autor. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, Lin sugeruje jej E-Book, teraz dostępne w Amazon. Kliknij tutaj: http://www.amazon.com/Fool-Proof-Prospecting-System-ebook/dp/B00772W2VY Lin można skontaktować się lin@linwilder.com.

Lin zaprasza do przyłączenia się do jej listy mailingowej wysyłając pusty e-mail, aby leadzine@aweber.com.

Artykuł dzięki: exportbiz.pl/o-nas/