reklama na instagramie

reklama na instagramie

Wewnątrz Magic Kingdom – przegląd

Zawsze zachęcam czytelników do studiowania i czytać poza kwestie czysto kierowniczych. Lider powinien posiadać wiedzę na różne tematy, i powinien cieszyć poszukiwaniu nowych informacji. W tym celu, Podniosłem Wewnątrz Magic Kingdom kilka lat temu na obietnicy uczenia część tego, co sprawia, Disney, a konkretnie Disney World, więc sukces.http://epo-serwis.pl/serwis_opon.php

Książka zawiera fikcyjną grupę pięciu menedżerów, którzy spotykają się z konsultantem nazwie Mort. Spotykają się w Disney World i porządek obrad Mort jest omawianie siedem klawiszy że czuje mają zasadnicze znaczenie dla powodzenia Disneylandu. Tak, aby nie popsuć dla ciebie, nie będę notować siedem klawiszy, choć niektóre z nich znalazłem bardzo ściśle związane z niektórymi zasadami planowania strategicznego w szczególności oraz przywództwa w ogóle. Byłem szczególnie uwagę na rozdział, w którym autor przedstawia Michaela Eisnera (były prezes Disney, 1984 – 2004) mówi o mentalności wszystkich pracowników Disneya. Każdy członek obsady (nie są one nazywane pracowników) rozumie znaczenie mentalności Disneya. Szczególna dyskusja skupia się na śmieci pick-up, utrzymując park czysty, i jak chęć wiodącą pozycję, aby wykonać to pozornie przyziemne chore ustawia właściwy ton dla każdego.

reklama na instagramie

W tym momencie muszę wrócić do wprowadzenia Connellan gdzie on swobodnie przyznaje, że takie rzeczy jak dyskusja z Michael Eisner był czysto fikcyjna, ale został na podstawie szeroko zakrojonych badań nad metodą Disneya pracy. W rzeczywistości, wiele z tej książki jest fantazyjny wymowny jego badań.

Metoda Connellan za roboty choć jak zabiera czytelnika za kulisy, za pośrednictwem części parku, że nikt nie widzi – park ma podziemny labirynt tuneli i pomieszczeń, które pozwalają członkowie obsady przychodzą i odchodzą bez pojawiające się być nie na miejscu lub postaci , Te katakumby pomieści również całą instalację fizycznego niezbędnego do uruchomienia tak dużej operacji.
Artykuł dzięki: