reklama coca coli 2016

reklama coca coli 2016

Opanowanie najbardziej krytyczny działalności Umiejętności Wszystkiego słuchanie Elektrowni

Czy jesteś biznesmenem czy zwykłym człowiekiem, można wiele skorzystać z tej książki o Bernard T. Ferrari. Te osoby, które również muszą rozwijać swoje umiejętności w potężny słuchania może również dostać książki, gdyż zapewnia wiele informacji o tym, dlaczego słuchanie jest krytyczna umiejętności biznesowych, które ludzie powinni opanować.płyty stropowe S – 390 x90

Kto powinien kupić ten towar za?

Ta książka jest bardzo zalecane dla biznesmenów, a nawet dla zwykłych ludzi, którzy chcą wiedzieć, jak być bogatym w jednej chwili.

opis produktu

reklama coca coli 2016

Książka Bernard ubezpieczenie oc gdzie najtaniej T. Ferrari mówi o sile słuchanie jako krytyczna umiejętności biznesowych. Słuchanie może być trudniejsze, jak się wydaje, ale jest różnica między porażki i sukcesu. W organizacji, nic nie powoduje złe decyzje tak często, jak słabe umiejętności słuchania. Bernard T. Ferrari, doradca menedżerów najbardziej wpływowych jakiegoś narodu, uważa się, że takie błędne kroki mogą być zabezpieczone tak, że nawyki i umiejętności dobrego słuchania mogą być tworzone, opanowane i rozwijane. Ferrari oferuje procedurę krok po kroku, które pomogą Ci stać się aktywnym słuchaczem, ostrości i stanie w pełni zrozumieć każdą rozmowę.

Bernard T. Ferrari ujawnia, w jaki sposób dokonać ucho cyny w jednej platyny. Ferrari praktyczne spostrzeżenia są następujące:

Dobre słuchanie nie jest biernym pracy, jest to trudne Aktywność

Dobre słuchanie oznacza wyzwanie wszystkie założenia, zrozumienie kontekstu każdej interakcji, a zadawanie pytań

reklama coca coli 2016

Dobre słuchanie powoduje większą wydajność, nowy jasność w centrum uwagi, a także ulepszoną prawdopodobieństwo tworzenia lepszych decyzji

Dobre słuchanie może być różnica krótkiej karierze z jednym długim.

cechy produktu

Składa się z 205 stron

Artykuł dzięki: