reklama 500 na dziecko

Sposób pisania artykułu

Pisanie artykułu:

Czy cel Twojego pisania artykułu jest do promowania swojej firmy lub sprzedać artykuł, pewne strategie pisania artykułu pomoże Ci łatwo stworzyć swój artykuł.

Niektóre 1015 lat temu mieliśmy do pisania tematów artykuły centric, które miały szczególny wymóg publikacji. Już nie … Teraz mamy wolność i moc, aby napisać o naszych myśli i namiętności, a wiemy, że istnieje wiele miejsc, gotowy do publikowania i wielu ludzi, którzy czekają, aby ją przeczytać.

Artykuł obrotu jest coś, co w zasadzie buduje się w czasie. Każdy artykuł, który publikuje wartość dodaną do swojego profilu i zwiększy ruch i zapytania. Teraz porównaj to z tradycyjnej reklamy. W konwencjonalnej reklamy, kiedy już przestał płacić za reklamy, korzyści uzyskane przez osoby widzące zatrzyma. Z drugiej strony, kiedy już napisane i rozpowszechniane artykuł do katalogu, korzyści związane z nim będą kontynuowane.

Więc teraz, że zdecydowałeś się zainwestować czas w marketingu artykułu, a następnie, by stać się dobry artykuł marketingowiec, musisz zadać sobie pytanie:

Co mam napisać?

Jak o tym pisać?

Co zrobić po Pisałem go?

Poniższe dyskusje pisane pamiętając te trzy pytania i pomóc Ci zacząć z procesem marketingu artykułu. Ale, choć przed rozpoczęciem upewnij się, że masz dobry pomysł, dlaczego to robisz.

Zrozumieć swój cel: Jaki jest cel tego artykułu twoje? Przyciągnięcie większej liczby przedsiębiorstw? Zarabianie pieniędzy z tego? Branding siebie jako eksperta? Opublikowanie go w jakimś druku lub handlowego publikacji?

Zrozumienie swojej celu pomoże nam w określeniu czynności, jakie należy podjąć w tworzeniu swój artykuł, a także rodzaj i ilość badań trzeba dodać do niego.

Przykładem jest: w artykule napisanym dla celów promocyjnych, wiele badań nie powinny być wymagane, jako że znasz już temat na tyle dobrze.
Artykuł dzięki: