reklama 360 stopni audi

reklama 360 stopni audi

Marketing – The 7 Cs Marketingu

Marketing odnosi się do reklamy i promocji produktu lub usługi firmy. Przy projektowaniu planu marketingowego, ważne jest, aby pamiętać, że siedem C jest z marketingu, które są:

1. Koszt

2. Kreatywność

3. Captivate

4. Podłącz

5. Wyjaśnić

6. Przekonaj

7. Zamknij

1. Koszt – Pierwszym krokiem w marketingu jest dostrzec, jak najlepiej wycenić towary lub usługi są do obrotu. Istnieje mnóstwo czynników, które należy uwzględnić przy projektowaniu struktury cenowej dla każdej branży. Dowiedz się, co wszystkich swoich głównych konkurentów ładowania, a także określić, jak Twoja firma może zarobić, oferując usługę lub produkt w lepszej cenie / tempie niż głównych konkurentów.

2. Kreatywność – To jest wspólne dla marketerów nawet wielu doświadczonych nich do tworzenia planów marketingowych w oparciu o „sprawdzonych” modeli, które pracowały przy poprzednio używane przez innych, zamiast wykorzystywać energię twórczą. Odróżnić swój produkt / usługę na tle konkurencji. Podczas przyklejania do podstaw jest ważne, kreatywność pozwala marki firmę w innowacyjny sposób. Znaleźć nową drogę do sprzedania starą koncepcję. Pozwoli to stworzyć dystans między firmą a konkurencją.

3. Captivate – Rozpiętość uwagę konsumentów dziś jest krótki, i wydaje się być coraz krótsze ze wzrostem cyberprzestrzeni zakupy. Masz około 5/3 drugie okno zpcbox – ciasteczka francuskie czasu, aby przykuć uwagę czytelnika / widza kampanii promocyjnej. Musisz natychmiast urzekają swoją publiczność kampanii. Twoje materiały marketingowe muszą wyróżniać się w sposób, który nie może być ignorowane lub pomijane.

4. Podłączyć – Musisz spróbować zbudować natychmiastowy relacji z potencjalnych klientów. Porownaj połączenie ze swoją klientelę podstawą za pomocą skali bólu / przyjemności. W większości przypadków konsumenci kupując produkt / usługę, ponieważ są one uruchomione w kierunku czegoś, co da im przyjemność, albo kupujesz coś, co będzie złagodzić ból lub korygowania sytuacji, która nie jest w porządku.
Artykuł dzięki: http://mc-ac.pl